Přívěsek z bílého zlata s topazem v brusu trilion

Zajímavý náhrdelník z bílého 14k zlata přitáhne pozornost blankytně modrým topazem v neobvyklém brusu trillion. Působí velmi... více informací »
Přívěsek z bílého zlata s topazem v brusu trilion
Značka: KLENOTA
5 400 Kč
Více informací
Zajímavý náhrdelník z bílého 14k zlata přitáhne pozornost blankytně modrým topazem v neobvyklém brusu trillion. Působí velmi...

Zajímavý náhrdelník z bílého 14k zlata přitáhne pozornost blankytně modrým topazem v neobvyklém brusu trillion. Působí velmi jemně, ocení ho zejména ženy, které preferují studené tóny.Nový produkt Přívěsek z bílého zlata získáte právě zde tady u nás v kategorii náhrdelníky s topazem. Nyní pořídíte ostatní produkty ve zmíněné kategorii v bezva akci. Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další kvalitní zboží od značky KLENOTA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce KLENOTA dlouhodobě poskytuje top zboží Udělejte radost sami sobě.

Kvalitní a oblíbený kus Přívěsek z bílého zlata s topazem v brusu trilion od značky s dobrým jménem KLENOTA je dostupný zde teď právě pořád výhodně. Akční cena od 5 400 Kč.