Přívěsek hvězdička ze žlutého zlata s diamantem

Náhrdelník ze 14k žlutého zlata zdobí hvězdička, v jejímž středu září čirý briliant. Na zajímavosti jí dodávají i jemné... více informací »
Přívěsek hvězdička ze žlutého zlata s diamantem
Značka: KLENOTA
4 400 Kč
Více informací
Náhrdelník ze 14k žlutého zlata zdobí hvězdička, v jejímž středu září čirý briliant. Na zajímavosti jí dodávají i jemné...

Náhrdelník ze 14k žlutého zlata zdobí hvězdička, v jejímž středu září čirý briliant. Na zajímavosti jí dodávají i jemné ruční rytiny. Krásný doplněk a tip na dárek pro ženy a dívky, kterým se líbí přírodní motivy.
Tento skvělý produkt Přívěsek hvězdička ze žlutého zlata s lze koupit aktuálně tady na webu v kategorii náhrdelníky s diamanty! Máme pro vás podobné produkty ze zmíněné sekce za rozumné peníze. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od výrobce KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbená značka KLENOTA pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní výrobky

Tento levný produkt Přívěsek hvězdička ze žlutého zlata s diamantem od známé společnosti KLENOTA je k dispozici na našich stránkách teď právě za akční cenu! V současnosti pořídíte za cenu 4 400 Kč.