Orient Tri Star FAB0000ED

Pánské hodinky Orient FAB0000ED se vyznačují svým decentním vzhledem, díky kterému jsou použitelné jak pro každodenní nošení, tak i do... více informací »
Orient Tri Star FAB0000ED + 5 let záruka
Značka: Orient
3 200 Kč
Více informací
Pánské hodinky Orient FAB0000ED se vyznačují svým decentním vzhledem, díky kterému jsou použitelné jak pro každodenní nošení, tak i do...

Pánské hodinky Orient FAB0000ED se vyznačují svým decentním vzhledem, díky kterému jsou použitelné jak pro každodenní nošení, tak i do společnosti… Pánské hodinky Orient FAB0000ED se vyznačují svým decentním vzhledem, díky kterému jsou použitelné jak pro každodenní nošení, tak i do společnosti.
Pouzdro hodinek Orient AB0000ED je vyrobeno z ušlechtilé oceli a skrývá v sobě mechanický strojek Orient s 21 kameny. Ten pracuje na frekvenci 21600 polokmitů za hodinu a nabízí funkci ukazatele data a dne v…
Nový výrobek Orient Tri Star FAB0000ED můžete sehnat lehce tady na našem webu v oblíbené sekci classic. Pořiďte si nové kousky z této populární rubriky z pohodlí domova. Tato značka Orient vám může nabídnout top výrobky. Vždyť to vidíte sami!

Zajímavý produkt Orient Tri Star FAB0000ED od výrobce s dlouholetou historií Orient snadno naleznete právě teď v naší nabídce ve výhodné akci. Aktuálně v akci od 3 200 Kč.