Orient Tri Star FAB0000DW

Pánské hodinky Orient FAB0000DW se vyznačují svým decentním vzhledem, díky kterému jsou použitelné jak pro každodenní nošení, tak i do... více informací »
Orient Tri Star FAB0000DW + 5 let záruka
Značka: Orient
3 200 Kč
Více informací
Pánské hodinky Orient FAB0000DW se vyznačují svým decentním vzhledem, díky kterému jsou použitelné jak pro každodenní nošení, tak i do...

Pánské hodinky Orient FAB0000DW se vyznačují svým decentním vzhledem, díky kterému jsou použitelné jak pro každodenní nošení, tak i do společnosti… Pánské hodinky Orient FAB0000DW se vyznačují svým decentním vzhledem, díky kterému jsou použitelné jak pro každodenní nošení, tak i do společnosti.
Pouzdro hodinek Orient AB0000DW je vyrobeno z ušlechtilé oceli a skrývá v sobě mechanický strojek Orient s 21 kameny. Ten pracuje na frekvenci 21600 polokmitů za hodinu a nabízí funkci ukazatele data a dne v… Diskontní produkt jde získat bez problémů tady u nás v kategorii classic. Nyní si můžete pořídit jiné výrobky z naší rubriky za super peníze!

Tento vynikající kousek Orient Tri Star FAB0000DW od společnosti se zárukou kvality Orient je dostupný právě teď za super peníze! V akci za cenu 3 200 Kč.