Orient Star RE-AT0002E

Hodinky Orient RE-AT0002E patří do řady Orient Star a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti, hodí se však i na... více informací »
Orient Star RE-AT0002E + 5 let záruka
Značka: Orient
19 800 Kč
Více informací
Hodinky Orient RE-AT0002E patří do řady Orient Star a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti, hodí se však i na...

Hodinky Orient RE-AT0002E patří do řady Orient Star a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení… Hodinky Orient RE-AT0002E patří do řady Orient Star a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení.
Pouzdro hodinek Orient RE-AT0002E00B je vyrobeno z ušlechtilé oceli a v jeho nitru najdeme mechanický strojek Orient F6R4, který je opatřen automatickým nátahem a rezervou chodu 50 hodin. Tento…
Hodně žádaný produkt jde sehnat právě nyní tady a teď na našich stránkách v rubrice star. Připravili jsme parádní produkty ve zmíněné kategorii za rozumné peníze. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další skvělé produkty značky Orient. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Orient má ve stále nabídkce kvalitní produkty Přesvědčte se sami.

Zlevněný produkt Orient Star RE-AT0002E originál od výrobce Orient můžete koupit v naší online nabídce napořád výhodně! Levně za cenu 19 800 Kč.