Orient Sports FUNG2005D

Hodinky Orient Sports FUNG2005D jsou oblíbené pro svůj univerzální a nadčasový design inspirovaný military stylem, konkrétně pilotním číselníkem... více informací »
Orient Sports FUNG2005D + 5 let záruka
Značka: Orient
3 200 Kč
Více informací
Hodinky Orient Sports FUNG2005D jsou oblíbené pro svůj univerzální a nadčasový design inspirovaný military stylem, konkrétně pilotním číselníkem...

Hodinky Orient Sports FUNG2005D jsou oblíbené pro svůj univerzální a nadčasový design inspirovaný military stylem, konkrétně pilotním číselníkem typu B. O perfektní čitelnost se postarají výrazné číslice a ručky s luminiscenční vrstvou… Hodinky Orient Sports FUNG2005D jsou oblíbené pro svůj univerzální a nadčasový design inspirovaný military stylem, konkrétně pilotním číselníkem typu B. O perfektní čitelnost se postarají výrazné číslice a ručky s luminiscenční vrstvou.
Pouzdro hodinek je ocelové. Díky…
Designový výrobek seženete ještě tady u nás zařazený v rubrice orient. Nyní si můžete pořídit ještě další kusy z této známé sekce z pohodlí domova. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků značky Orient. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento unikátní kousek Orient Sports FUNG2005D od našeho výrobce Orient snadno můžete pořídit momentálně za mimořádně nízkou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 3 200 Kč.