Orient Sports Chronograph RA-KV0002L

Hodinky Orient Sports Chronograph RA-KV0002L s funkcí stopek, data, jednoduchým a přehledným číselníkem, jsou ideálním univerzálním doplňkem pro... více informací »
Orient Sports Chronograph RA-KV0002L + 5 let záruka
Značka: Orient
6 500 Kč
Více informací
Hodinky Orient Sports Chronograph RA-KV0002L s funkcí stopek, data, jednoduchým a přehledným číselníkem, jsou ideálním univerzálním doplňkem pro...

Hodinky Orient Sports Chronograph RA-KV0002L s funkcí stopek, data, jednoduchým a přehledným číselníkem, jsou ideálním univerzálním doplňkem pro každodenní nošení a svou DNA nezapřou ani při sportovních aktivitách… Hodinky Orient Sports Chronograph RA-KV0002L s funkcí stopek, data, jednoduchým a přehledným číselníkem, jsou ideálním univerzálním doplňkem pro každodenní nošení a svou DNA nezapřou ani při sportovních aktivitách.
Orient RA-KV0002L10B disponují ukazatelem data na pozici půl páté, 24hodinovým…
Neodolatelný produkt Orient Sports Chronograph RA-KV0002L je k sehnání mimo jiné na stránkách umístěný v kategorii orient! Najděte si zlevněné výrobky z této oblíbené rubriky v akci.

Hodně prodávaný kousek Orient Sports Chronograph RA-KV0002L od dodavatele zboží Orient je k dostání zrovna dneska ve výhodné akci. Nyní získáte od 6 500 Kč.