Orient Sports Chronograph FTV00001B Enterprise

Hodinky Orient Sports Chronograph FTV00001B s funkcí stopek, data, sportovně laděným číselníkem, jsou ideálním univerzálním doplňkem pro... více informací »
Orient Sports Chronograph FTV00001B Enterprise + 5 let záruka
Značka: Orient
10 380 Kč
Více informací
Hodinky Orient Sports Chronograph FTV00001B s funkcí stopek, data, sportovně laděným číselníkem, jsou ideálním univerzálním doplňkem pro...

Hodinky Orient Sports Chronograph FTV00001B s funkcí stopek, data, sportovně laděným číselníkem, jsou ideálním univerzálním doplňkem pro sportovní aktivity a každodenní nošení… Hodinky Orient Sports Chronograph FTV00001B Enterprise s funkcí stopek, data, sportovně laděným číselníkem, jsou ideálním univerzálním doplňkem pro sportovní aktivity a každodenní nošení.
Orient TV00001B disponují ukazatelem data na pozici dvanácté hodiny – zobrazení data je zde řešeno formou „Big-Date“ a je tak skvěle čitelné,… Velmi prodávaný výrobek je k dostání snadno tu na našem webu v populární rubrice orient. Získejte ještě podobné kousky z této oblíbené rubriky za báječnou cenu!

Nejprodávanější produkt Orient Sports Chronograph FTV00001B Enterprise od kvalitní značky Orient máte možnost získat u nás právě výhodně. Akční ceny již od 10 380 Kč.