Orient RA-AG0004B

Hodinky Orient RA-AG0004B jsou známé jako Orient Bambino, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do... více informací »
Orient RA-AG0004B + 5 let záruka
Značka: Orient
7 600 Kč
Více informací
Hodinky Orient RA-AG0004B jsou známé jako Orient Bambino, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do...

Hodinky Orient RA-AG0004B jsou známé jako Orient Bambino, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení… Hodinky Orient RA-AG0004B jsou známé jako Orient Bambino, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení.
Pouzdro hodinek Orient AG0004B je vyrobeno z ušlechtilé oceli a v jeho nitru najdeme mechanický strojek Orient F6T22 s…
Tento nejprodávanější výrobek Orient RA-AG0004B je dostupný aktuálně na stránkách v kategorii bambino. Nyní můžete získat skvělé produkty z této známé sekce ve slevě.

Oblíbený a akční produkt Orient RA-AG0004B od skvělé a známé značky Orient pohodlně získáte aktuálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! Zrovna teď v akci za 7 600 Kč.