Orient Kamasu RA-AA0005B

Pánské hodinky Orient Kamasu RA-AA0005B, označované také jako Mako III, patří do řady Sport a nabízí atraktivní sportovní vzhled inspirovaný... více informací »
Orient Kamasu RA-AA0005B + 5 let záruka
Značka: Orient
8 900 Kč
Více informací
Pánské hodinky Orient Kamasu RA-AA0005B, označované také jako Mako III, patří do řady Sport a nabízí atraktivní sportovní vzhled inspirovaný...

Pánské hodinky Orient Kamasu RA-AA0005B, označované také jako Mako III, patří do řady Sport a nabízí atraktivní sportovní vzhled inspirovaný potápěčskými hodinkami, jsou však vhodné i pro každodenní nošení… Pánské hodinky Orient Kamasu RA-AA0005B, označované také jako Mako III, patří do řady Sport a nabízí atraktivní sportovní vzhled inspirovaný potápěčskými hodinkami, jsou však vhodné i pro každodenní nošení.
Pouzdro hodinek Orient Kamasu RA-AA0005B s černou PVD úpravou povrchu je vyrobeno z ušlechtilé… Zcela unikátní produkt je k získání aktuálně na našich stránkách v populární rubrice orient! Nyní si můžete koupit ještě další kousky z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu. U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na více produktů značky Orient. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Výrobce Orient vám může nabídnout vynikající zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Velmi oblíbený produkt Orient Kamasu RA-AA0005B od značky s dlouholetou tradicí Orient jednoduše můžete sehnat tady nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní získáte od 8 900 Kč.