Orient Kamasu RA-AA0001B

Pánské hodinky Orient Kamasu RA-AA0001B, označované také jako Mako III, patří do řady Sport a nabízí atraktivní sportovní vzhled inspirovaný... více informací »
Orient Kamasu RA-AA0001B + 5 let záruka
Značka: Orient
8 900 Kč
Více informací
Pánské hodinky Orient Kamasu RA-AA0001B, označované také jako Mako III, patří do řady Sport a nabízí atraktivní sportovní vzhled inspirovaný...

Pánské hodinky Orient Kamasu RA-AA0001B, označované také jako Mako III, patří do řady Sport a nabízí atraktivní sportovní vzhled inspirovaný potápěčskými hodinkami, jsou však vhodné i pro každodenní nošení… Pánské hodinky Orient Kamasu RA-AA0001B, označované také jako Mako III, patří do řady Sport a nabízí atraktivní sportovní vzhled inspirovaný potápěčskými hodinkami, jsou však vhodné i pro každodenní nošení.
Pouzdro hodinek Orient Kamasu RA-AA0001B je vyrobeno z ušlechtilé oceli a skrývá v sobě…Kvalitní a oblíbený produkt Orient Kamasu RA-AA0001B můžete dostat bez obtíží tady u nás v sekci orient! Pořiďte si ještě další zboží z této populární sekce za akční cenu.

Oblíbený výrobek Orient Kamasu RA-AA0001B originál od značky Orient můžete získat tady teď právě extra se slevou. K sehnání zrovna v akci za 8 900 Kč.