Orient FDB0C004D

Hodinky Orient FDB0C004D patří do řady Orient Classic a svým univerzálním vzhledem jsou vhodné pro každodenní nošení, i do společnosti...... více informací »
Orient FDB0C004D + 5 let záruka
Značka: Orient
6 400 Kč
Více informací
Hodinky Orient FDB0C004D patří do řady Orient Classic a svým univerzálním vzhledem jsou vhodné pro každodenní nošení, i do společnosti......

Hodinky Orient FDB0C004D patří do řady Orient Classic a svým univerzálním vzhledem jsou vhodné pro každodenní nošení, i do společnosti… Hodinky Orient FDB0C004D patří do řady Orient Classic a svým univerzálním vzhledem jsou vhodné pro každodenní nošení, i do společnosti.
Pouzdro hodinek Orient DB0C004D je vyrobeno z ušlechtilé oceli a v jeho nitru najdeme mechanický strojek Orient 46A40 s automatickým nátahem. Jeho setrvačka kmitá na frekvenci 21600 polokmitů za hodinu, a lze jí pozorovat díky průhledu…Tento velmi oblíbený produkt získáte bez obtíží tady a teď na našem webu ve známé rubrice classic! Nyní můžete najít ještě jiné zboží z této populární kategorie za výborné peníze! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte na další kvalitní kousky od dodavatele Orient. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Orient FDB0C004D od výrobce se zárukou kvality Orient jednoduše můžete pořídit aktuálně na webu za akční cenu! Právě teď jen za 6 400 Kč.