Orient FAC0000CA

Hodinky Orient FAC0000CA jsou známé jako Orient Bambino, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do... více informací »
Orient FAC0000CA + 5 let záruka
Značka: Orient
6 600 Kč
Více informací
Hodinky Orient FAC0000CA jsou známé jako Orient Bambino, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do...

Hodinky Orient FAC0000CA jsou známé jako Orient Bambino, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení… Hodinky Orient FAC0000CA jsou známé jako Orient Bambino, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení.
Pouzdro hodinek Orient AC0000CA je vyrobeno z ušlechtilé oceli a v jeho nitru najdeme mechanický strojek Orient F6724. Ten pracuje… Tento kvalitní a levný produkt Orient FAC0000CA můžete sehnat jednoduše tady u nás v rubrice bambino. Pořiďte si ještě jiné produkty z této známé sekce za skvělou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další prověřené produkty od značky Orient. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Diskontní produkt Orient FAC0000CA od společnosti se zárukou kvality Orient lze pořídit na našich stránkách pořád výhodně. Teď v akci 6 600 Kč.