Orient FAC00002W

Hodinky Orient FAC00002W jsou známé jako Orient Bambino, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do... více informací »
Orient FAC00002W + 5 let záruka
Značka: Orient
7 000 Kč
Více informací
Hodinky Orient FAC00002W jsou známé jako Orient Bambino, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do...

Hodinky Orient FAC00002W jsou známé jako Orient Bambino, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení… Hodinky Orient FAC00002W jsou známé jako Orient Bambino, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení.
Pouzdro hodinek Orient AC00002W je vyrobeno z ušlechtilé oceli s PVD úpravou v barvě růžového zlata a v jeho nitru najdeme… Zlevněný výrobek jde nakoupit také tu na našem webu v oblíbené sekci bambino. Pořiďte si podobné produkty z této populární sekce za akční cenu. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další skvělé kousky od značky Orient. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Orient FAC00002W od výrobce s dlouholetou historií Orient je k dostání nyní v akci. Nyní nakoupíte za 7 000 Kč.