Orient CUBRD003W

Hodinky Orient CUBRD003W se vyznačují decentním vzhledem, díky kterému jsou použitelné jak pro každodenní nošení, tak i do společnosti... Hodinky... více informací »
Orient CUBRD003W + 5 let záruka
Značka: Orient
4 800 Kč
Více informací
Hodinky Orient CUBRD003W se vyznačují decentním vzhledem, díky kterému jsou použitelné jak pro každodenní nošení, tak i do společnosti... Hodinky...

Hodinky Orient CUBRD003W se vyznačují decentním vzhledem, díky kterému jsou použitelné jak pro každodenní nošení, tak i do společnosti… Hodinky Orient CUBRD003W se vyznačují decentním vzhledem, díky kterému jsou použitelné jak pro každodenní nošení, tak i do společnosti.
Pouzdro hodinek Orient UBRD003W je vyrobeno z ušlechtilé oceli a skrývá v sobě bateriový strojek. Přehledný číselník je chráněn minerálním sklíčkem. Elegantnost tohoto modelu dokresluje ocelový náramek, který výborně ladí s designem… Tento akční produkt najdete právě nyní na našem webu v populární kategorii classic. Vyhledejte si oblíbené kousky ve zmiňované kategorii za super peníze!

Tento velmi žádaný výrobek Orient CUBRD003W od výrobce Orient jde nakoupit zde teď za zcela nejnižší cenu. Cena již od 4 800 Kč.