Orient Classic Tri Star RA-AB0E12R

Hodinky Orient Classic RA-AB0E12R jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Majitele zaujme výrazný, přehledně zpracovaný... více informací »
Orient Classic Tri Star RA-AB0E12R + 5 let záruka
Značka: Orient
4 800 Kč
Více informací
Hodinky Orient Classic RA-AB0E12R jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Majitele zaujme výrazný, přehledně zpracovaný...

Hodinky Orient Classic RA-AB0E12R jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Majitele zaujme výrazný, přehledně zpracovaný červený číselník, výrazné ručky a plastické indexy, menší průměr pouzdra a dostupnost… Hodinky Orient Classic RA-AB0E12R jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Majitele zaujme výrazný, přehledně zpracovaný zelený ciferník, výrazné ručky a plastické indexy, menší průměr pouzdra a dostupnost.
Model Orient Classic RA-AB0E12R19B pohání mechanický…
Tento nejprodávanější produkt lze získat ještě tu v populární rubrice classic! Nyní si můžete koupit ještě další zboží ze zmíněné kategorie ve výhodné akci! To není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na více kvalitních produktů od dodavatele Orient. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Orient Classic Tri Star RA-AB0E12R od výrobce Orient můžete nakoupit momentálně v naši nabídce ve slevě! Výhodně za super cenu 4 800 Kč.