Orient Classic Tri Star RA-AB0033S

Hodinky Orient Classic RA-AB0033S jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Majitele zaujme výrazný, přehledně zpracovaný... více informací »
Orient Classic Tri Star RA-AB0033S + 5 let záruka
Značka: Orient
3 800 Kč
Více informací
Hodinky Orient Classic RA-AB0033S jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Majitele zaujme výrazný, přehledně zpracovaný...

Hodinky Orient Classic RA-AB0033S jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Majitele zaujme výrazný, přehledně zpracovaný stříbrný ciferník, výrazné ručky a plastické indexy, menší průměr pouzdra a dostupnost… Hodinky Orient Classic RA-AB0033S jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Majitele zaujme výrazný, přehledně zpracovaný stříbrný ciferník, výrazné ručky a plastické indexy, menší průměr pouzdra a dostupnost.
Model Orient Classic RA-AB0033S19B pohání mechanický…
Tento levný výrobek je k získání prostě na webu zařazený v sekci classic! Nyní si můžete vybrat akční zboží z naší kategorie v bezva akci!

Hodně prodávaný výrobek Orient Classic Tri Star RA-AB0033S značky Orient můžete sehnat zde nyní ve výhodné akci. Akční ceny od 3 800 Kč.