Orient Classic Tri Star RA-AB0018G

Hodinky Orient Classic RA-AB0018G jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Majitele zaujme výrazný, přehledně zpracovaný... více informací »
Orient Classic Tri Star RA-AB0018G + 5 let záruka
Značka: Orient
3 800 Kč
Více informací
Hodinky Orient Classic RA-AB0018G jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Majitele zaujme výrazný, přehledně zpracovaný...

Hodinky Orient Classic RA-AB0018G jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Majitele zaujme výrazný, přehledně zpracovaný zlatavý číselník, výrazné ručky a plastické indexy, menší průměr pouzdra a dostupnost… Hodinky Orient Classic RA-AB0018G jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Majitele zaujme výrazný, přehledně zpracovaný zlatavý číselník, výrazné ručky a plastické indexy, menší průměr pouzdra a dostupnost.
Model Orient Classic RA-AB0018G19B pohání mechanický… Hodně prodávaný produkt máte možnost najít již dnes tady na našem webu umístěný v sekci classic! Nyní můžete získat vyjímečné výrobky z této kategorie v akci! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte na další skvělé kousky značky Orient. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Orient Classic Tri Star RA-AB0018G od značky se skvělou pověstí Orient můžete nakoupit na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu. Nyní pořídíte jen za 3 800 Kč.