Orient Classic Tri Star RA-AB0011B

Hodinky Orient Classic RA-AB0011B jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Jsou oblíbené pro svůj univerzální a nadčasový... více informací »
Orient Classic Tri Star RA-AB0011B + 5 let záruka
Značka: Orient
4 600 Kč
Více informací
Hodinky Orient Classic RA-AB0011B jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Jsou oblíbené pro svůj univerzální a nadčasový...

Hodinky Orient Classic RA-AB0011B jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Jsou oblíbené pro svůj univerzální a nadčasový design, jednoduchost a perfektní čitelnost…
Hodinky Orient Classic RA-AB0011B jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Jsou oblíbené pro svůj univerzální a nadčasový design, jednoduchost a perfektní čitelnost.
Model Orient RA-AB0011B19B pohání mechanický strojek s automatickým nátahem z dílny Orient s rezervou chodu 40 hodin. Černý… Oblíbený a kvalitní kus Orient Classic Tri Star jde pořídit pohodlně na webu zařazený v kategorii classic! Prozkoumejte skvělé produkty ve zmíněné kategorii v akci!

Tento kvalitní produkt Orient Classic Tri Star RA-AB0011B od našeho předního výrobce Orient lze zakoupit tady teď skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 4 600 Kč.