Orient Classic Tri Star FAB00003B

Hodinky Orient Classic FAB00003B jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Majitele zaujme klasický, přehledně zpracovaný... více informací »
Orient Classic Tri Star FAB00003B + 5 let záruka
Značka: Orient
3 400 Kč
Více informací
Hodinky Orient Classic FAB00003B jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Majitele zaujme klasický, přehledně zpracovaný...

Hodinky Orient Classic FAB00003B jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Majitele zaujme klasický, přehledně zpracovaný černý číselník, výrazné ručky a indexy, menší průměr pouzdra a dostupnost… Hodinky Orient Classic FAB00003B jsou modelem patřícím do legendární modelové řady Tri Star. Majitele zaujme klasický, přehledně zpracovaný černý číselník, výrazné ručky a indexy, menší průměr pouzdra a dostupnost.
Model Orient Classic FAB00003B pohání mechanický strojek s automatickým…Hodně oblíbený produkt můžete sehnat bez problémů tady na našem webu v oblíbené rubrice classic! Nyní můžete koupit zcela nové produkty z této oblíbené kategorie za super peníze.

Designový produkt Orient Classic Tri Star FAB00003B od dodavatele se skvělou pověstí Orient jednoduše získáte u nás nyní v akci! Levně za cenu 3 400 Kč.