Orient Classic Sun and Moon RA-AS0101S

Hodinky Orient Automatic Sun and Moon RA-AS0101S patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti,... více informací »
Orient Classic Sun and Moon RA-AS0101S + 5 let záruka
Značka: Orient
12 900 Kč
Více informací
Hodinky Orient Automatic Sun and Moon RA-AS0101S patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti,...

Hodinky Orient Automatic Sun and Moon RA-AS0101S patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení… Hodinky Orient Automatic Sun and Moon RA-AS0101S patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení.
Pouzdro hodinek Orient RA-AS0101S10B je vyrobeno z ušlechtilé oceli a v jeho nitru najdeme mechanický strojek Orient F6L24 s automatickým nátahem…
Oblíbený produkt Orient Classic Sun and máte možnost najít právě zde tady na stránkách v oblíbené rubrice classic. Podívejte se na parádní zboží z naší rubriky za internetové ceny! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce další kvalitní produkty od značky Orient. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek Orient Classic Sun and Moon RA-AS0101S pocházející od značky Orient můžete pořídit u nás levně! Právě teď za cenu 12 900 Kč.