Orient Classic Sun and Moon RA-AS0011S

Hodinky Orient Automatic Sun and Moon RA-AS0011S patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti,... více informací »
Orient Classic Sun and Moon RA-AS0011S + 5 let záruka
Značka: Orient
13 500 Kč
Více informací
Hodinky Orient Automatic Sun and Moon RA-AS0011S patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti,...

Hodinky Orient Automatic Sun and Moon RA-AS0011S patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení… Hodinky Orient Automatic Sun and Moon RA-AS0011S patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení.
Pouzdro hodinek Orient RA-AS0011S10B je vyrobeno z ušlechtilé oceli a v jeho nitru najdeme mechanický strojek Orient F6L24 s automatickým nátahem…Tento velmi žádaný produkt Orient Classic Sun and máte možnost nakoupit právě zde na našem webu v oblíbené sekci classic. Nyní můžete najít zlevněné produkty ve zmíněné sekci za výborné peníze.

Tento neodolatelný výrobek Orient Classic Sun and Moon RA-AS0011S originál od výrobce Orient snadno můžete pořídit tady teď právě opravdu výhodně! Zrovna nyní za cenu 13 500 Kč.