Orient Classic RA-AS0002B

Hodinky Orient Automatic Sun and Moon RA-AS0002B patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti,... více informací »
Orient Classic RA-AS0002B + 5 let záruka
Značka: Orient
14 600 Kč
Více informací
Hodinky Orient Automatic Sun and Moon RA-AS0002B patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti,...

Hodinky Orient Automatic Sun and Moon RA-AS0002B patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení… Hodinky Orient Automatic Sun and Moon RA-AS0002B patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení.
Pouzdro hodinek Orient RA-AS0002B10B je vyrobeno z ušlechtilé oceli a v jeho nitru najdeme mechanický strojek Orient F6L24 s automatickým nátahem a…
Tento zlevněný výrobek máte možnost najít právě tady na stránkách v oblíbené sekci classic! Mrkněte na ostatní zboží z této kategorie za nejnižší cenu! Významná značka Orient dlouhodobě poskytuje top produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od značky Orient. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Orient Classic RA-AS0002B od oblíbené značky se zárukou kvality Orient naleznete aktuálně za příznivou cenu! Nyní nakoupíte za 14 600 Kč.