Orient Classic Quartz FUG1R009W

Hodinky Orient FUG1R009W patří do řady Orient Classic Quartz a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na... více informací »
Orient Classic Quartz FUG1R009W + 5 let záruka
Značka: Orient
4 300 Kč
Více informací
Hodinky Orient FUG1R009W patří do řady Orient Classic Quartz a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na...

Hodinky Orient FUG1R009W patří do řady Orient Classic Quartz a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení… Hodinky Orient FUG1R009W patří do řady Orient Classic Quartz a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení.
Jednoduchý, výborně přehledný číselník hodinek Orient UG1R009W s římskými číslicemi na hodinových pozicích je chráněn minerálním sklem. Zajímavým prvkem kontrastujícím se světlým… Tento skvělý produkt Orient Classic Quartz FUG1R009W pořídíte rovněž tady na stránkách zařazený v rubrice classic. Mrkněte na skvělé produkty ve zmíněné sekci za super peníze! To ale není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce také další zboží od výrobce Orient. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Žádaný kousek Orient Classic Quartz FUG1R009W s pečetí kvality od značky Orient seženete momentálně trvale výhodně! Nabídky již od 4 300 Kč.