Orient Classic Monarch Mechanical FDD03001W

Hodinky Orient Classic Monarch Mechanical FDD03001W patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do... více informací »
Orient Classic Monarch Mechanical FDD03001W + 5 let záruka
Značka: Orient
9 600 Kč
Více informací
Hodinky Orient Classic Monarch Mechanical FDD03001W patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do...

Hodinky Orient Classic Monarch Mechanical FDD03001W patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení. Hodinky Orient Classic Monarch Mechanical FDD03001W patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení.
Pouzdro hodinek Orient DD03001W je vyrobeno z ušlechtilé oceli s PVD úpravou zlaté barvy a v jeho nitru najdeme mechanický strojek Orient Cal…
Tento exkluzivní výrobek Orient Classic Monarch Mechanical FDD03001W můžete sehnat aktuálně tu na stránkách umístěný v kategorii classic. Připravili jsme pro vás ostatní produkty ve zmíněné sekci v bezva akci. To ovšem není všechno, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další produkty od značky Orient. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární dodavatel Orient může nabídnout skvělé zboží.

Unikátní a žádaný produkt Orient Classic Monarch Mechanical FDD03001W od známého výrobce Orient pořídíte právě dnes za super cenu! Za bezkonkureční cenu 9 600 Kč.