Orient Classic Chronograph RA-KV0404B

Hodinky Orient Classic Chronograph RA-KV0404B v sobě nezapřou prvky stylu Bauhaus, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou... více informací »
Orient Classic Chronograph RA-KV0404B + 5 let záruka
Značka: Orient
5 800 Kč
Více informací
Hodinky Orient Classic Chronograph RA-KV0404B v sobě nezapřou prvky stylu Bauhaus, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou...

Hodinky Orient Classic Chronograph RA-KV0404B v sobě nezapřou prvky stylu Bauhaus, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení… Hodinky Orient Classic Chronograph RA-KV0404B v sobě nezapřou prvky stylu Bauhaus, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení.
Pouzdro hodinek Orient RA-KV0404B10B je vyrobeno z ušlechtilé oceli a v jeho… Tento levný produkt máte možnost sehnat ještě tady na našich stránkách v populární kategorii classic! Vyberte si jiné produkty ze zmíněné kategorie za rozumné peníze! Přední značka Orient vyrábí vysoce kvalitní výrobky.

Tento skvělý produkt Orient Classic Chronograph RA-KV0404B od odblíbeného výrobce Orient máte možnost najít zrovna dnes pořád výhodně! Nyní můžete mít za 5 800 Kč.