Orient Classic Automatic FEV0M001W

Pánské hodinky Orient Classic Automatic FEV0M001W se vyznačují decentním vzhledem, díky kterému jsou použitelné jak pro každodenní nošení, tak... více informací »
Orient Classic Automatic FEV0M001W + 5 let záruka
Značka: Orient
5 600 Kč
Více informací
Pánské hodinky Orient Classic Automatic FEV0M001W se vyznačují decentním vzhledem, díky kterému jsou použitelné jak pro každodenní nošení, tak...

Pánské hodinky Orient Classic Automatic FEV0M001W se vyznačují decentním vzhledem, díky kterému jsou použitelné jak pro každodenní nošení, tak i do společnosti… Pánské hodinky Orient Classic Automatic FEV0M001W se vyznačují decentním vzhledem, díky kterému jsou použitelné jak pro každodenní nošení, tak i do společnosti.
Pouzdro hodinek Orient EV0M001W je vyrobeno z ušlechtilé oceli a skrývá v sobě mechanický strojek Orient 46E40 s 21 kameny. Ten pracuje na frekvenci 21600 polokmitů za hodinu a nabízí…
Unikátní a žádaný produkt Orient Classic Automatic FEV0M001W získáte také tady u nás v populární sekci classic! Nyní najdete ještě podobné produkty z této kategorie za internetové ceny. To však není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se taky na více skvělých produktů od výrobce Orient. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Orient Classic Automatic FEV0M001W od skvělého výrobce Orient snadno pořídíte tady a teď za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte od 5 600 Kč.