Orient Classic Automatic FER2C003W

Hodinky Orient Classic Automatic FER2C003W patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí... více informací »
Orient Classic Automatic FER2C003W + 5 let záruka
Značka: Orient
4 600 Kč
Více informací
Hodinky Orient Classic Automatic FER2C003W patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí...

Hodinky Orient Classic Automatic FER2C003W patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení… Hodinky Orient Classic Automatic FER2C003W patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení.
Pouzdro hodinek Orient ER2C003W je vyrobeno z ušlechtilé oceli s PVD úpravou zlaté barvy a v jeho nitru najdeme mechanický strojek Orient 48743. Ten pracuje na… Velmi prodávaný produkt jde koupit právě nyní tu na našich stránkách v oblíbené kategorii classic. Nyní koupíte ještě podobné produkty ve zmiňované rubrice za rozumné peníze. Naše nabídka je široká, u nás najdete více kousků od výrobce Orient. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný výrobce Orient pro vás vyrábí kvalitní výrobky.

Vynikající kus Orient Classic Automatic FER2C003W od společnosti s předním postavením na trhu Orient najdete zde za báječnou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 4 600 Kč.