Orient Bambino Version 2 FAC00006B

Hodinky Orient FAC00006B jsou známé jako Orient Bambino, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do... více informací »
Orient Bambino Version 2 FAC00006B + 5 let záruka
Značka: Orient
6 900 Kč
Více informací
Hodinky Orient FAC00006B jsou známé jako Orient Bambino, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do...

Hodinky Orient FAC00006B jsou známé jako Orient Bambino, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení… Hodinky Orient FAC00006B jsou známé jako Orient Bambino, patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určeny především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení.
Pouzdro hodinek Orient AC00006B je vyrobeno z ušlechtilé oceli s růžovozlatou PVD úpravou povrchu a v jeho nitru najdeme mechanický… Tento designový výrobek Orient Bambino Version 2 je dostupný lehce tady a teď na našem webu ve známé rubrice bambino! Nyní si můžete vybrat jiné kousky z této populární kategorie v akci! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás další vybrané kousky od značky Orient. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní produkt Orient Bambino Version 2 FAC00006B od našeho předního výrobce Orient máte možnost získat momentálně na webu téměř zdarma! Levně za 6 900 Kč.