Orient Automatic Sun and Moon Ver. 3 RA-AK0007S

Hodinky Orient Automatic Sun and Moon Ver. 3 RA-AK0007S patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určené především do... více informací »
Orient Automatic Sun and Moon Ver. 3 RA-AK0007S + 5 let záruka
Značka: Orient
12 900 Kč
Více informací
Hodinky Orient Automatic Sun and Moon Ver. 3 RA-AK0007S patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určené především do...

Hodinky Orient Automatic Sun and Moon Ver. 3 RA-AK0007S patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení… Hodinky Orient Automatic Sun and Moon Ver. 3 RA-AK0007S patří do řady Orient Classic a svým elegantním vzhledem jsou určené především do společnosti, hodí se však i na každodenní nošení.
Pouzdro hodinek Orient AK0007S je vyrobeno z ušlechtilé oceli s růžovozatou PVD úpravou povrchu. V jeho nitru najdeme mechanický… Hodně povedený produkt Orient Automatic Sun and Moon lze sehnat bezprostředně tu na našem webu zařazený v rubrice classic. Vyhledejte si kvalitní kousky z této rubriky za extra cenu.

Hodně žádaný kus Orient Automatic Sun and Moon Ver. 3 RA-AK0007S s osvědčenou značkou Orient je k dispozici v naší online nabídce opravdu výhodně! Cenově vychází na 12 900 Kč.