Náušnice ze žlutého zlata s Akoya perlami

Nadčasové náušnice vyrobené ze žlutého 14k zlata zdobí bílé mořské perly Akoya. Náušnice se zapínají na klasický dámský... více informací »
Náušnice ze žlutého zlata s Akoya perlami
Značka: KLENOTA
15 900 Kč
Více informací
Nadčasové náušnice vyrobené ze žlutého 14k zlata zdobí bílé mořské perly Akoya. Náušnice se zapínají na klasický dámský...

Nadčasové náušnice vyrobené ze žlutého 14k zlata zdobí bílé mořské perly Akoya. Náušnice se zapínají na klasický dámský patent. Jedná se o něžný šperk, který přirozeně zvýrazní ženskou jemnost a krásu. Krásný tip na dárek. Tento oblíbený produkt Náušnice ze žlutého zlata s Akoya můžete pořídit rovněž tu na našem webu zařazený v sekci perlové náušnice! Mrkněte na zlevněné produkty z naší sekce za super peníze! Populární značka KLENOTA vám může poskytnout top produkty. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od značky KLENOTA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Náušnice ze žlutého zlata s Akoya perlami od známého výrobce KLENOTA pohodlně seženete zde teď za rozumné peníze. Výhodně za skvělou cenu 15 900 Kč.