Náušnice z růžového zlata s Akoya perlami

Nadčasové náušnice vyrobené z trendy růžového 14k zlata zdobí bílé mořské perly Akoya. Náušnice se zapínají na klasický... více informací »
Náušnice z růžového zlata s Akoya perlami
Značka: KLENOTA
15 900 Kč
Více informací
Nadčasové náušnice vyrobené z trendy růžového 14k zlata zdobí bílé mořské perly Akoya. Náušnice se zapínají na klasický...

Nadčasové náušnice vyrobené z trendy růžového 14k zlata zdobí bílé mořské perly Akoya. Náušnice se zapínají na klasický dámský patent. Jedná se o něžný šperk, který přirozeně zvýrazní ženskou jemnost a krásu. Krásný tip na dárek. Akční produkt lze koupit ještě u nás v oblíbené sekci perlové náušnice. Nyní si můžete vybrat parádní výrobky z této sekce za báječnou cenu! To ale není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také další zboží značky KLENOTA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka KLENOTA vám může nabídnout vynikající zboží.

Zcela unikátní výrobek Náušnice z růžového zlata s Akoya perlami od našeho výrobce KLENOTA máte možnost dostat aktuálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ve skvělé akci za 15 900 Kč.