Náušnice z bílého 14k zlata s 0,7ct diamantem

Luxusní náušnice typu pecky vyrobené z bílého 14k zlata. Každou náušnici zdobí diamant v kulatém briliantovém brusu o průměru... více informací »
Náušnice z bílého 14k zlata s 0
Značka: KLENOTA
99 990 Kč
Více informací
Luxusní náušnice typu pecky vyrobené z bílého 14k zlata. Každou náušnici zdobí diamant v kulatém briliantovém brusu o průměru...

Luxusní náušnice typu pecky vyrobené z bílého 14k zlata. Každou náušnici zdobí diamant v kulatém briliantovém brusu o průměru 4,5mm a karátové váze 0,35 ct. Diamanty jsou vsazeny do hladké obruby, která kámen částečně chrání před vnějšími vlivy. Celková váha SI/G diamantů činí 0,7ct a jedná se tak o zajímavý tip na soukromou investici. Tento velmi žádaný kus Náušnice z bílého 14k zlata s 0,7ct diamantem lze sehnat bezstarostně na našich stránkách v populární kategorii diamantové náušnice pecky! Připravili jsme pro vás jiné výrobky ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další prověřené produkty od značky KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Náušnice z bílého 14k zlata s 0,7ct diamantem od dodavatele zboží KLENOTA máte možnost pořídit tady teď za mimořádně nízkou cenu. Akční ceny od 99 990 Kč.