Náušnice pecky ze žlutého zlata se žlutými diamanty

Jemné náušnice typu pecky jsou vyrobené ze žlutého 14k zlata a zdobí je diamanty ve žluté barvě. Tyto přírodně zbarvené... více informací »
Náušnice pecky ze žlutého zlata se žlutými diamanty
Značka: KLENOTA
13 900 Kč
Více informací
Jemné náušnice typu pecky jsou vyrobené ze žlutého 14k zlata a zdobí je diamanty ve žluté barvě. Tyto přírodně zbarvené...

Jemné náušnice typu pecky jsou vyrobené ze žlutého 14k zlata a zdobí je diamanty ve žluté barvě. Tyto přírodně zbarvené drahokamy získávají ve žluté barvě zlata krásně sytý tón. Jedná se o šperk vhodný ke každodennímu i slavnostnímu nošení.
Velmi žádaný kousek Náušnice pecky ze žlutého zlata se žlutými diamanty najdete již dnes tady na našem webu umístěný v kategorii diamantové náušnice pecky. Vyberte si unikátní výrobky ve zmiňované rubrice za rozumné peníze! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! U nás najdete další zboží od dodavatele KLENOTA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce KLENOTA vyrábí top výrobky.

Zajímavý produkt Náušnice pecky ze žlutého zlata se žlutými diamanty od známé značky KLENOTA jednoduše najdete v naší aktuální nabídce za skvělou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 13 900 Kč.