Náušnice kruhy ze žlutého zlata 25 mm

Náušnice kruhy v klasickém stylu o průměru 2,5 cm vyrobené z 14k zlata. Nadčasový design náušnic z nich dělá ideální dárek,... více informací »
Náušnice kruhy ze žlutého zlata 25 mm
Značka: KLENOTA
8 400 Kč
Více informací
Náušnice kruhy v klasickém stylu o průměru 2,5 cm vyrobené z 14k zlata. Nadčasový design náušnic z nich dělá ideální dárek,...

Náušnice kruhy v klasickém stylu o průměru 2,5 cm vyrobené z 14k zlata. Nadčasový design náušnic z nich dělá ideální dárek, darují se například při křtu či k narozeninám. Výjimečně budou slušet ženám s podlouhlým tvarem obličeje, ale jistě potěší i všechny příznivkyně decentních šperků. Tento akční a ve slevě produkt Náušnice kruhy ze žlutého zlata 25 mm získáte právě zde tu ve známé sekci zlaté náušnice. Získejte zlevněné kousky z této rubriky za akční cenu. Věhlasný dodavatel KLENOTA nabízí vynikající sortiment Však to vidíte sami. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů značky KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Akční produkt Náušnice kruhy ze žlutého zlata 25 mm od populárního výrobce KLENOTA pohodlně dostanete momentálně v bezva akci! Akční cena 8 400 Kč.