Náušnice halo s černými diamanty v bílém zlatě

Elegantní náušnice z bílého 14k zlata, zdobené černými a bílými diamanty. Tyto náušnice představují ideální šperk pro... více informací »
Náušnice halo s černými diamanty v bílém zlatě
Značka: KLENOTA
39 900 Kč
Více informací
Elegantní náušnice z bílého 14k zlata, zdobené černými a bílými diamanty. Tyto náušnice představují ideální šperk pro...

Elegantní náušnice z bílého 14k zlata, zdobené černými a bílými diamanty. Tyto náušnice představují ideální šperk pro každodenní nošení – s puncem luxusu. Klasická barevná kombinace se skvěle kombinuje s každým stylem a vždy zaujme. Tento unikátní produkt Náušnice halo s černými diamanty v bílém zlatě máte možnost získat prostě tu na našich stránkách zařazený v sekci diamantové náušnice pecky! Nyní si můžete vybrat ještě podobné zboží z této populární sekce za výborné peníze. Známý výrobce KLENOTA dodává vynikající sortiment. Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Podívejte se taky na další kvalitní kousky značky KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zajímavý produkt Náušnice halo s černými diamanty v bílém zlatě od naší známé značky KLENOTA pohodlně dostanete ještě dnes extra výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 39 900 Kč.