Náramek z růžového zlata s champagne diamantem

Minimalistický náramek zaujme netradičním spojením růžovohnědého champagne diamantu s růžovým zlatem. Tato kombinace působí... více informací »
Náramek z růžového zlata s champagne diamantem
Značka: KLENOTA
9 900 Kč
Více informací
Minimalistický náramek zaujme netradičním spojením růžovohnědého champagne diamantu s růžovým zlatem. Tato kombinace působí...

Minimalistický náramek zaujme netradičním spojením růžovohnědého champagne diamantu s růžovým zlatem. Tato kombinace působí velmi originálně, něžně a teple. Pozornost přitáhne také méně známý způsob zasazení kamene, zvaný bezel neboli luneta.
Povedený produkt Náramek z růžového zlata naleznete aktuálně tu na webu v sekci náramky s diamanty. Získejte vyjímečné produkty z této kategorie za nejlepší ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky značky KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný výrobce KLENOTA má k dispozici skvělé zboží.

Tento akční a ve slevě výrobek Náramek z růžového zlata s champagne diamantem od značky s dlouholetou tradicí KLENOTA je k dostání tady teď za extra cenu! Cenově vychází na 9 900 Kč.