Náhrdelník z bílého zlata se safírem ve tvaru srdíčka

Na jemném řetízku typu rolo z bílého 14k zlata je za dvě očka napevno uchycen typicky modrý safír ve tvaru srdce. Tento... více informací »
Náhrdelník z bílého zlata se safírem ve tvaru srdíčka
Značka: KLENOTA
15 900 Kč
Více informací
Na jemném řetízku typu rolo z bílého 14k zlata je za dvě očka napevno uchycen typicky modrý safír ve tvaru srdce. Tento...

Na jemném řetízku typu rolo z bílého 14k zlata je za dvě očka napevno uchycen typicky modrý safír ve tvaru srdce. Tento náhrdelník se skvěle hodí jako romantický dárek z lásky, například k výročí nebo k narozeninám. Potěší zejména milovnice vysoce kvalitních přírodních drahokamů.Velmi prodávaný produkt je k dostání zrovna na našem webu v oblíbené rubrice náhrdelníky se safírem. Nyní pořídíte podobné produkty ve zmiňované rubrice za výhodné peníze. To ale není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se také na další skvělé kousky od dodavatele KLENOTA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce KLENOTA má vynikající produkty.

Akční a ve slevě produkt Náhrdelník z bílého zlata se safírem ve tvaru srdíčka od značky KLENOTA jde pořídit ještě dnes extra se slevou! Cena od 15 900 Kč.