Náhrdelník s vltavínem a briliantem ve žlutém zlatě

14k zlatý náhrdelník s vltavínem a briliantem. Vltavín v brusu kapky doplněný briliantem, tedy diamantem v kulatém brusu, tvoří... více informací »
Náhrdelník s vltavínem a briliantem ve žlutém zlatě
Značka: KLENOTA
9 400 Kč
Více informací
14k zlatý náhrdelník s vltavínem a briliantem. Vltavín v brusu kapky doplněný briliantem, tedy diamantem v kulatém brusu, tvoří...

14k zlatý náhrdelník s vltavínem a briliantem. Vltavín v brusu kapky doplněný briliantem, tedy diamantem v kulatém brusu, tvoří klasický elegantní náhrdelník. Drahokamy ve tvaru kapky jsou nadčasové a pro typickou barvu vltavínu se velmi dobře hodí.  Ve slevě tento kus Náhrdelník s vltavínem a briliantem ve žlutém je dostupný snadno tu na našem webu v kategorii náhrdelníky s vltavínem. Vyhledejte si podobné produkty z této sekce za super peníze! V očích zákazníků populární výrobce KLENOTA svým zákazníkům nabízí kvalitní výrobky.

Tento vynikající kus Náhrdelník s vltavínem a briliantem ve žlutém zlatě od výrobce se zárukou kvality KLENOTA máte možnost nakoupit na našich stránkách teď právě extra se slevou! Nyní pořídíte za super cenu 9 400 Kč.