Náhrdelník s brilianty a perlou v bílém zlatě

Luxusní briliantový náhrdelník z bílého 14k zlata zdobí krásná, bílá perla jižního Pacifiku. Tyto perly jsou ve světě velmi... více informací »
Náhrdelník s brilianty a perlou v bílém zlatě
Značka: KLENOTA
42 900 Kč
Více informací
Luxusní briliantový náhrdelník z bílého 14k zlata zdobí krásná, bílá perla jižního Pacifiku. Tyto perly jsou ve světě velmi...

Luxusní briliantový náhrdelník z bílého 14k zlata zdobí krásná, bílá perla jižního Pacifiku. Tyto perly jsou ve světě velmi ceněné, patří mezi nejvzácnější a také nejkrásnější druhy mořských perel. Spojením se třpytivými brilianty vzniká šperk, který uspokojí i ty nejvyšší nároky. K tomuto náhrdelníku vytvořili naši designéři také náušnice, které si můžete prohlédnout zde.
Tento levný produkt můžete pořídit mimo jiné na našem webu v oblíbené kategorii perlové přívěsky! Prozkoumejte ještě ostatní kusy z této oblíbené sekce v bezva akci. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také další kvalitní kousky od dodavatele KLENOTA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Náhrdelník s brilianty a perlou v bílém zlatě od známého výrobce KLENOTA jednoduše můžete získat v aktuální nabídce v bezva akci! Nabídka od 42 900 Kč.