Minimalistický prsten ze žlutého zlata s diamantem

Originální prsten ze žlutého 14k zlata s diamantem v briliantovém brusu, který je zasazen do hladka mezi otevřené konce obroučky.... více informací »
Minimalistický prsten ze žlutého zlata s diamantem
Značka: KLENOTA
9 900 Kč
Více informací
Originální prsten ze žlutého 14k zlata s diamantem v briliantovém brusu, který je zasazen do hladka mezi otevřené konce obroučky....

Originální prsten ze žlutého 14k zlata s diamantem v briliantovém brusu, který je zasazen do hladka mezi otevřené konce obroučky. Tento prstýnek se hodí ke každodennímu nošení, a proto představuje oblíbenou volbu pro dárek i jako překvapení k zásnubám.
Tento zlevněný produkt najdete přímo tu na webu v kategorii zásnubní prsteny s briliantem. Nyní pořídíte skvělé zboží ze zmíněné kategorie za výborné peníze! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky více kousků od značky KLENOTA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka KLENOTA prodává velmi kvalitní sortiment.

Levný výrobek Minimalistický prsten ze žlutého zlata s diamantem od známého předního výrobce KLENOTA máte možnost dostat v naší aktuální nabídce za příznivou cenu! Nyní můžete mít za 9 900 Kč.