Minimalistický prsten se smaragdem v bílém zlatě

Krásný prstýnek z bílého 14k zlata s oválným, zeleným smaragdem. Tento decentní kroužek se skvěle hodí k vrstvení více... více informací »
Minimalistický prsten se smaragdem v bílém zlatě
Značka: KLENOTA
9 600 Kč
Více informací
Krásný prstýnek z bílého 14k zlata s oválným, zeleným smaragdem. Tento decentní kroužek se skvěle hodí k vrstvení více...

Krásný prstýnek z bílého 14k zlata s oválným, zeleným smaragdem. Tento decentní kroužek se skvěle hodí k vrstvení více prstýnků, ale minimalistky jej ocení i pro jeho sofistikovanou jednoduchost. Zelený drahokam se tradičně daruje k 20. výročí svatby, ale bude skvělým dárkem i k jiné příležitosti. Kvalitní a levný kus můžete získat bezprostředně na stránkách v populární rubrice prsteny se smaragdem. Nyní můžete najít parádní výrobky ve zmíněné rubrice za výhodné peníze. To ale ovšem není vše, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od značky KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený kousek Minimalistický prsten se smaragdem v bílém zlatě pocházející od značky KLENOTA dostanete v naší online nabídce za super cenu. Akční cena již od 9 600 Kč.