Minimalistický přívěsek s tahitskou perlou ve žlutém zlatě

Elegantní perlový přívěsek ze žlutého 14k zlata zdobí skvostná tahitská perla v netradiční barvě. Díky ní jsou tahitské... více informací »
Minimalistický přívěsek s tahitskou perlou ve žlutém zlatě
Značka: KLENOTA
10 900 Kč
Více informací
Elegantní perlový přívěsek ze žlutého 14k zlata zdobí skvostná tahitská perla v netradiční barvě. Díky ní jsou tahitské...

Elegantní perlový přívěsek ze žlutého 14k zlata zdobí skvostná tahitská perla v netradiční barvě. Díky ní jsou tahitské perly často vyhledávané jako originální dárek. Perla je zavěšena na řetízku typu rolo dlouhém 45 cm. Náhrdelník bude skvěle vypadat samostatně i v kombinaci více šperků na krku. Často hledaný výrobek Minimalistický přívěsek s tahitskou dostanete zrovna tu na našich stránkách v oblíbené sekci perlové přívěsky. Máme pro vás vyjímečné zboží z naší rubriky za báječnou cenu! To není všechno, naše nabídka je široká. Mrkněte také na další kousky od značky KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Výrobce KLENOTA vás obohatí o vysoce kvalitní zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Designový produkt Minimalistický přívěsek s tahitskou perlou ve žlutém zlatě od populárního výrobce KLENOTA jde nakoupit zde nyní skutečně výhodně. Akční cena již od 10 900 Kč.