Luminox XL.1904

Pánské hodinky Luminox XL.1904 Land z kolekce Atacama Field Automatic 1900 Series propojují svět automatických hodinek se světem hodinek s tritiovým... více informací »
Luminox XL.1904 + 5 let záruka
Značka: Luminox
25 191 Kč
Více informací
Pánské hodinky Luminox XL.1904 Land z kolekce Atacama Field Automatic 1900 Series propojují svět automatických hodinek se světem hodinek s tritiovým...

Pánské hodinky Luminox XL.1904 Land z kolekce Atacama Field Automatic 1900 Series propojují svět automatických hodinek se světem hodinek s tritiovým osvětlením LLT, které je pro značku Luminox tak typické…
  Pánské hodinky Luminox XL.1904 Land z kolekce Atacama Field Automatic 1900 Series propojují svět automatických hodinek se světem hodinek s tritiovým osvětlením LLT, které je pro značku Luminox tak typické.
Hodinky jsou vyrobeny v celoocelovém provedení. O jejich bezchybný chod se stará automatický… Tento oblíbený produkt můžete najít nyní tu na našich stránkách v rubrice land. Máme pro vás ostatní produkty z naší kategorie za super ceny! Dodavatel Luminox může nabídnout prvotřídní sortiment Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na další zboží od značky Luminox. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Luminox XL.1904 od dodavatele zboží Luminox dostanete již dnes za akční cenu. Levně za 25 191 Kč.