Luminox Navy SEAL XS.6501.NV

Hodinky Luminox 6501.NV pocházejí z kolekce Navy SEAL. Model zaujme odolným ocelovým pouzdrem a tritiovou luminiscencí LLT. .... Hodinky Luminox... více informací »
Luminox Navy SEAL XS.6501.NV + 5 let záruka
Značka: Luminox
22 990 Kč
Více informací
Hodinky Luminox 6501.NV pocházejí z kolekce Navy SEAL. Model zaujme odolným ocelovým pouzdrem a tritiovou luminiscencí LLT. .... Hodinky Luminox...

Hodinky Luminox 6501.NV pocházejí z kolekce Navy SEAL. Model zaujme odolným ocelovým pouzdrem a tritiovou luminiscencí LLT. …. Hodinky Luminox XS.6501.NV pocházejí z kolekce Navy SEAL. Model zaujme odolným ocelovým pouzdrem a tritiovou luminiscencí LLT. Ta zajistí čitelnost hodinek ve tmě až na 15 let. Číselník chrání antireflexní safírové sklíčko a vodotěsnost je 200 metrů – vhodné na plavání i rekreační potápění.
Tento model má automatický pohon. Hodinky jsou vyrobeny v kombinaci ocelového pouzdra a… Tento skvělý kus Luminox Navy SEAL XS.6501.NV máte možnost získat právě zde na našem webu zařazený v kategorii sea. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této sekce ve výprodejové akci! U zákazníků oblíbený výrobce Luminox prodává špičkové výrobky. Podívejte se sami! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od výrobce Luminox. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Luminox Navy SEAL XS.6501.NV od výrobce s dobrým jménem Luminox naleznete zrovna dnes se slevou. Levně za 22 990 Kč.