Luminox Navy SEAL Steel XS.3254.CB

Hodinky Luminox Sea XS.3254.CB spadají do kolekce Navy SEAL Stell 3250 Series, která vznikla díky spolupráci Luminoxu a amerických jednotek Navy Seals.... více informací »
Luminox Navy SEAL Steel XS.3254.CB + 5 let záruka
Značka: Luminox
14 391 Kč
Více informací
Hodinky Luminox Sea XS.3254.CB spadají do kolekce Navy SEAL Stell 3250 Series, která vznikla díky spolupráci Luminoxu a amerických jednotek Navy Seals....

Hodinky Luminox Sea XS.3254.CB spadají do kolekce Navy SEAL Stell 3250 Series, která vznikla díky spolupráci Luminoxu a amerických jednotek Navy Seals. Hodinky jsou považovány za jedny z nejodolnější v aktuální kolekci.
Pouzdro modelu Luminox 3254 je vyrobeno z oceli, čímž je zajištěna vysoká odolnost vůči nárazům a mechanickému poškození. Vzhledem k vodotěsnosti do 200 metrů je možné hodinky využít i k hlubinnému potápění. K těmto účelům se bezpochyby bude hodit i jednosměrně otočná luneta s tritiovým…Velmi oblíbený produkt Luminox Navy SEAL Steel můžete sehnat jednoduše tu na našich stránkách v kategorii sea! Nyní si můžete vybrat ještě další produkty ve zmiňované rubrice za super peníze. V očích zákazníků populární výrobce Luminox nabízí vysoce kvalitní produkty Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte také na další kvalitní produkty od výrobce Luminox. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kus Luminox Navy SEAL Steel XS.3254.CB od společnosti s úžasnou pověstí Luminox jednoduše seženete u nás teď za báječnou cenu. Právě nyní za 14 391 Kč.