Luminox Navy SEAL Steel 3252

Hodinky Luminox 3252 SEA spadají do kolekce Navy SEAL Stell 3250 Series, která vznikla díky spolupráci Luminoxu a amerických jednotek Navy Seals.... více informací »
Luminox Navy SEAL Steel 3252 + 5 let záruka
Značka: Luminox
12 771 Kč
Více informací
Hodinky Luminox 3252 SEA spadají do kolekce Navy SEAL Stell 3250 Series, která vznikla díky spolupráci Luminoxu a amerických jednotek Navy Seals....

Hodinky Luminox 3252 SEA spadají do kolekce Navy SEAL Stell 3250 Series, která vznikla díky spolupráci Luminoxu a amerických jednotek Navy Seals. Hodinky jsou povážovány za jedny z nejodolnější v aktuální kolekci…
  Hodinky Luminox 3252 SEA spadají do kolekce Navy SEAL Stell 3250 Series, která vznikla díky spolupráci Luminoxu a amerických jednotek Navy Seals. Hodinky jsou povážovány za jedny z nejodolnější v aktuální kolekci.
Pouzdro modelu Luminox 3252 je vyrobeno z oceli, čímž je zajištěna vysoká… Hodně povedený produkt lze koupit nyní tady u nás umístěný v kategorii sea. Připravili jsme parádní produkty z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další produkty značky Luminox. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Luminox má ve stále nabídkce top sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Kvalitní a žádaný kousek Luminox Navy SEAL Steel 3252 s pečetí kvality od značky Luminox jde nakoupit právě teď v naší nabídce až neuvěřitelně levně. Akční cena od 12 771 Kč.