Luminox 3503

Hodinky Luminox 3503 SEA spadají do kolekce Navy SEAL 3500 Series, která vznikla díky spolupráci Luminoxu a amerických jednotek Navy Seals. Vzhledem k... více informací »
Luminox 3503 + 5 let záruka
Značka: Luminox
8 451 Kč
Více informací
Hodinky Luminox 3503 SEA spadají do kolekce Navy SEAL 3500 Series, která vznikla díky spolupráci Luminoxu a amerických jednotek Navy Seals. Vzhledem k...

Hodinky Luminox 3503 SEA spadají do kolekce Navy SEAL 3500 Series, která vznikla díky spolupráci Luminoxu a amerických jednotek Navy Seals. Vzhledem k tomuto faktu se můžete spolehnout na vysokou vodotěsnost a odolné zpracování…
  Hodinky Luminox 3503 SEA spadají do kolekce Navy SEAL 3500 Series, která vznikla díky spolupráci Luminoxu a amerických jednotek Navy Seals. Vzhledem k tomuto faktu se můžete spolehnout na vysokou vodotěsnost a odolné zpracování.
Pouzdro modelu Luminox 3503 je vyrobeno z… Ve slevě produkt jde pořídit taky tu umístěný v sekci sea. Nyní pořídíte akční produkty z naší rubriky za parádní cenu! Věhlasný dodavatel Luminox dlouhodobě dodává prvotřídní zboží. Udělejte radost sami sobě. Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele Luminox. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Luminox 3503 od skvělé a známé značky Luminox jednoduše naleznete v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu! Nyní za akční cenu 8 451 Kč.