Luminox 1002

Hodinky Luminox 1002 LAND spadají do kolekce ICE-SAR Arctic, jenž nabízí modely využitelné do každého prostředí! Vyznačují se karbonovým... více informací »
Luminox 1002 + 5 let záruka
Značka: Luminox
9 621 Kč
Více informací
Hodinky Luminox 1002 LAND spadají do kolekce ICE-SAR Arctic, jenž nabízí modely využitelné do každého prostředí! Vyznačují se karbonovým...

Hodinky Luminox 1002 LAND spadají do kolekce ICE-SAR Arctic, jenž nabízí modely využitelné do každého prostředí! Vyznačují se karbonovým pouzdrem s nízkou hmotností, vysokou vodotěsností a safírovým sklíčkem… Hodinky Luminox 1002 LAND spadají do kolekce ICE-SAR Arctic, jenž nabízí modely využitelné do každého prostředí! Vyznačují se karbonovým pouzdrem s nízkou hmotností, vysokou vodotěsností a safírovým sklíčkem.
Pouzdro modelu Luminox 1002 je vyrobeno z karbonu, jenž zajišťuje potřebnou odolnost a…Tento neodolatelný produkt najdete v pohodě tu v oblíbené rubrice land. Máme pro vás ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za skvělou cenu. Významný výrobce Luminox prodává prvotřídní zboží A to je teprve začátek!

Vynikající produkt Luminox 1002 od značky se zárukou kvality Luminox snadno seženete v naší online nabídce skutečně výhodně. V současnosti za 9 621 Kč.