Keramický prsten černé barvy, broušené ocelové pásy ve stříbrném odstínu – Velikost: 52

Prsten z černé keramiky, broušené kosočtverce na pásech z chirurgické oceli, vyvýšený černý středový pás. Kvalitní a levný... více informací »
Keramický prsten černé barvy
Značka: Šperky Eshop
403 Kč
Více informací
Prsten z černé keramiky, broušené kosočtverce na pásech z chirurgické oceli, vyvýšený černý středový pás. Kvalitní a levný...

Prsten z černé keramiky, broušené kosočtverce na pásech z chirurgické oceli, vyvýšený černý středový pás. Kvalitní a levný produkt Keramický prsten černé barvy, broušené ocelové pásy ve máte možnost najít teď na našem webu v oblíbené kategorii prsteny z chirurgické oceli. Nyní si můžete vybrat nové kusy z této populární rubriky za skvělou cenu. Oblíbený výrobce Šperky Eshop vám může nabídnout vynikající výrobky. Udělejte radost sami sobě. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. U nás v nabídce najdete další skvělé kousky značky Šperky Eshop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus od značky s dlouholetou historií Šperky Eshop máte možnost pořídit zde teď právě za výhodnou cenu! V akci od 403 Kč.